Jímky a septic

Home Betónové pivnice Pivnice s plochou strechou a bočným vchodom

Betónové pivnice s plochou strechou a bočným vchodom

Hľadáte spoľahlivý a odolný suterén s plochou strechou a bočným vchodom? Tu sa vaše hľadanie končí! Naše betónové pivnice sú presne to, čo potrebujete na bezpečné a priestranné skladovanie pod vaším domom.

 

Čo je to vlastne betónová pivnica? Je to moderné a funkčné riešenie, ktoré spája praktickosť a estetiku. Tieto pivnice sú vyrobené z kvalitného vibrovaného vodotesného železobetónu, ktorý je známy svojou odolnosťou voči tlaku spodnej vody a mrazu. Môžete mať istotu, že váš majetok bude v bezpečí a chránený pred nepriaznivými vplyvmi počasia. Náš sortiment zahŕňa aj príslušenstvo pre betónové pivnice.

betonove-pivnice-s-plochou-strechou-bocny-vchod

Pýtate sa, prečo by ste si mali vybrať náš sortiment betónových pivníc? Tu je niekoľko dôvodov, prečo sa stať našim spokojným zákazníkom:

 

  • Kvalita a trvanlivosť: naše betónové pivnice sú vyrobené z najlepších materiálov a spĺňajú prísne normy pre použitie ako žumpy a septiky. Môžete sa spoľahnúť na ich kvalitu a trvanlivosť.
  • Rýchle dodanie: Dodáme a nainštalujeme ich na mieste do 3 dní od vašej objednávky. Ušetríte čas a svoj nový úložný priestor môžete využívať okamžite.
  • Jednoduchá inštalácia: Nemusíte sa zaoberať zložitou výstavbou ani hľadať stavebný tím. Postaráme sa o to za vás.
  • Široké možnosti použitia: Betónové klenbové pivnice sú vhodné nielen pre rodinné domy, ale aj pre farmy, vinice a malých výrobcov. Poskytujú dostatok priestoru na rôzne druhy skladovania a uskladnenia.

 

Môžete si pozrieť aj naše betónové pivnice s horným vchodom. Tieto možnosti ponúkajú rovnaké výhody, ale so vstupom z hornej časti. Je to skvelá možnosť, ak uprednostňujete iné usporiadanie alebo ak vám viac vyhovuje prístup zhora. Náš tím skúsených odborníkov je pripravený pomôcť vám vybrať to najlepšie riešenie pre vaše potreby. Neváhajte nás kontaktovať a získate viac informácií.

Akú veľkosť betónovej pivnice vybrať?

 

Výber ideálnej veľkosti pivnice je základným krokom k zabezpečeniu optimálneho využitia a dlhodobej spokojnosti. Ako môžete odhadnúť, aká veľkosť bude najlepšia pre vaše potreby a priestor? A aký vplyv môže mať konkrétny typ pivnice na vaše rozhodovanie? Prečítajte si náš podrobný článok o výbere správnej veľkosti betónovej pivnice, kde ponúkame detailný pohľad na všetky aspekty, ktoré je potrebné zohľadniť pri výbere.

Ceny betónových pivníc s plochou strechou a bočným vchodom

Naše betónové pivnice s plochou strechou a bočným vchodom sú lacné. Zaujíma vás prečo? Dôvody nášho priaznivého pomeru ceny a kvality zhrnujeme tu.

Možné konfigurácie

Detailné rozmery pivnic

Robíme pivnice. Z poriadneho betónu. Už vyše 20 rokov. Zavolejte alebo napíšte, radi vám poradíme.

Peter Novák, vedúci predaja

Produkt certikovaný EÚ

CE-certifikát
MÁTE DOTAZ? ZAVOLAJTE